Davutlar'dan Haberler
Salih Çelepçi AKP Belediye Başkan aday adayı
Perşembe, 25 Ekim 2007 22:11

 AKP kuruldu kurulalı partinin fanatik asil üyesi olduğunu beyan eden, Davutlar’ın tanınmış müteahhitlerinden Salih Celepçi, partisine belediye başkan aday adayı olduğunu beyan etti.

Parti çalışmalarına ara vermeden sürdüren Salih Celepçi “Beni bu partiden hiç bir güç ve kuvvet men edemeyecektir” dedi. İktidar partisi olan bu partinin ne denli güçlü olduğunu, aldığı oylar ile kanıt lamıştır.

Davutlar AKP’nin daha güçlü olması için, parti çalışmalarının, yaklaşan yerel seçimler üzerine artırılması gerektiğine inanan Salih Celepçi, parti için elinden gelen tüm imkanlarını seferber edeceğini beyan etmiştir.

Davutlar AKP belde başkanı İbrahim Öztürk, belediye başkan aday adayı Salih Celepçi’nin yaptığı siyasi çalışmalarının dozunu kaçırdığı, parti yönetimince de inandıkları, Celepci’nin ulu orta konuşmaları, parti yi ve mevcut yönetimi yıprattığı ...

Hepsini Oku, (50858)
İpten döndün mü?
Çarşamba, 24 Ekim 2007 22:33

Davutlar Belediyespor 2 - Aydın Belediye Spor 1
Yönetim ve antrenörün açısından büyük bir önem taşıyan maçta lejyonerler kralı kurtardı. Yavan ve vasat geçen maçta 1-0 yenik durumda düşmemize rağmen Tayfun ve Selçuk’un golleri haftayı kayıpsız atlatmamızı sağladı. Sedat ve Tayfun’un oyundan atılmasına rağmen galip gelen takımımızda sular duruldu mu bilinmez ama primlerini ikiye katladığını biliyoruz. Ayrıca tüm spor kamuoyununmerak ettiği bir konuda. Köşk maçında cebinden galibiyete 50 ytl prim vereceğini söyleyen bu maçta da kurtuluşu şerefine yine cebinden ekstra prim teklif etti mi bilinmez.Yavan, taktiği ve ne olduğu bilinmeyen bir maç sonucu galip gelen lejyonerler takımlarının yanı sıra Kral'ıda şimdilik kurtarmış benziyor. Pardon şimdilik demiyorum. Sonuna kadar kalacak kimse kendini üzmesin diyorum...


Hepsini Oku, (0)
Hedefimiz Türkiye Şampiyonluğu
Çarşamba, 24 Ekim 2007 20:53

 Geçtğimiz yıl kurulan Davutlar Kültür Turizm Tanıtma ve Gençlik Spor Klubü bünyesinde kurulan foklor grubumuz Türkiye finalleri için bugün akşam İstanbul’a doğru yola çıktı. Aydın ve Ege Bölge şampiyonu olmasının ardından çalışmalarına aralıksız devam eden grubumuz buradan da derece alarak ayrılacaklarına inanıyorlar.

Takımımızın rakipleri ise şunlar:
1- ANKARA Fouged Gençlik Spor Kulübü Hakkari Yöresi
2- ADIYAMAN Kahta Lisesi G.S.K. Adıyaman yöresi
3- ANKARA Kara Kuvvetleri Gücü G.S.K. İzmir Yöresi
4- KÜTAHYA Foklor Araştırma Derneği Kütahya Yöresi
5- GAZİANTEP Büyük Şehir Belediyesi G.S.K. Gaziantep Yöresi
6- KARABÜK Şirin Evler Lisesi G.S.K. Karabük Yöresi
7- SAMSUN 19 Mayıs Atabarı FEM G.S.K. Artvin Yöresi
8- VAN Belediyesi G.S.K. Van Yöresi
9- MUĞLA MUFAD G.S.K. Muğla Yöresi
10- ISPARTA Bölge Spor Kulübü Burdur Yör ...

Hepsini Oku, (24)
Sahil Siteleri Dayanışma Derneği kuruldu.
Salı, 23 Ekim 2007 19:39

 Davutlar'da sivil toplum örgütü daha kuruldu.Kısa adıyla DAVSADER (Davutlar Sahil Siteleri Dayanışma Derneği) resmen faaliyete geçti.
Müteahhit Metin Altunbaş Başkanlığında Kurulan DAVSADER'yönetim kurulunda tamamı sahil sitelerinde ikamet eden:
Emeklli SSK müfettişi Hami Şişman Başkan Yardımcılığına,
Emekli Karabük Demir Çelik Fabrikaları İşletme Müdürü Celal ÇALIŞ, sekreterliğe,
Emekli Astsubay Servet KEBAPÇILAR, saymanlığa,
Emekli Emniyet Müdürü İbrahim ÇOBAN, Makina Mühendisi Attila FUNDALAR, Emekli Gümrük Müşaviri Meliha FİŞEKLER ve Emekli Kemal ÖNER yönetim kurulu üyeliklerine,
Emekli Edebibiyat Öğretmeni Oğuz CENGİ,Danışma Kurulu Başkanığı'na getirildiler..

Yıllardır büyük sorunlarla boğuşan sahil sitelerinin sorunlarını çözmek ve Davutlanmızı yaşanabilir sahil beldesi haline getirmek için özveri ile yola çıktıklarını belirte ...

Hepsini Oku, (25)
Kuşadası Kipa Açıldı
Pazar, 21 Ekim 2007 12:30

 Kipa (Kitle  İletişim  Pazarlama A.Ş.) 2/B hiper-market, 29 ekspres mağazasına ilaveten 24’ncü hipermarketini Uydukent  altında Dülger petrol karşısında 5 bin metre karelik kapalı alana sahip olarak  geçen hafta hizmete açıldı. Açılışı Aydın Valisi Mustafa MALAY, Kuşadası Kaymakamı A. Ali BARIŞ ile birlikte gerçekleştirdi.    Vali  MALAY  burada  yaptığı  konuş-mada iş olanağı yaratacak bu   tür   yerlerin   açılışlarında bulunmaktan   mutluluk   duyduğunu, Kuşadası ekonomisi  ve çevresini   değiştirecek olan   bu mağazanın yöreye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Hipermarketin  yanı sıra özel hizmet mağazaları, restoranları, 7  salonlu sineması (sinemaların kurban bayramına   yetiştirilmesine çalışılıyor, Kasım ayında da hizmete   girebilir  deniyor) ve çocuk oyun alanları ile yeni bir yaşam   alanı yaratan KİPA’da ...

Hepsini Oku, (2)
Ekim ayı meclis toplantısı
Pazartesi, 15 Ekim 2007 14:32

 Davutlar belediye meclisinin Ekim ayı olağan toplantısı belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. 4 gündem maddesi ile başlayan toplantı belediye Başkanı Tuncay Uysal’ın İngiltere’deki 12-15 Kasım 2007 tarihlerinde düzenlenecek fuara Davutlar belediyesinin katılması ve belediyeyi temsilen Ergün Çengel’in görevlendirilmesi önergesi oybirliği ile kabul edilirek 5 gündem maddesi ile meclis toplantısı 30 dakika sürdü.

Belediye meclis toplantısının ilk gündem maddesi 2008 yılı bütçesi müzakeresi idi. Bu maddeye göre 2008 yılı bütçe müzakeresi oy birliği ile daha sonra görüşülmek üzere bütçe tetkik komisyonuna havale edildi.

Gündemin 2. Maddesi ise 2008 yılı gelir tarife cetveli müzakeresi idi. Bu maddeye göre 2008 yılı gelir tarife cetveli müzakeresi oy birliği ile daha sonra görüşülmek üzere bütçe tetkik komisyonuna havale edildi.

...


Hepsini Oku, (0)
Ramazan Barramınız mübarek olsun!
Perşembe, 11 Ekim 2007 21:10

 Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Bu özel günlerde hissettiğimiz bayram sevincini yılın her anına taşımayı hedefleyen davutlar.net, Davutlar'ımızın tüm kalkınması, daha modern ve refah bir yapıya kavuşması ve bölgesinde örnek teşkil etmesi yönünde çabalarına yakında başlayacaktır. Kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve özel sektör arasındaki birlik ve dayanışma da bu çalışmalarımıza katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Bu kapsamda sitemiz; Davutlar'da eğitim kalitesinin artırılması, sağlık sisteminin daha sorunsuz ve hızlı işlemesi, sporun her dalında bölgesel ve ulusal başarılara imza atılması, kültür ve doğa turizminde daha etkin bir konuma ulaşması yönünde çalışmalarına (kurumlar arası diyalog sağlandığı takdirde) siz ...


Hepsini Oku, (0)
beraberliği zor kurtardık
Perşembe, 11 Ekim 2007 18:45

 Davutlar Belediye Spor 2 - Bozdoğan Belediyespor 2
Geçen hafta pazar günü, hava güzel, saha güzel herşey çok güzel başlamıştı hele 7. dakikada Selçuk, belki maçın en güzel görüntüsünü vererek attığı golle 1.0 öne geçince az sayıdaki seyirci ile oh be dedik, herhalde bol gollü güzel bir maç seyredeceği fikrine kapıldık. Yanıldığımızı çok geçmeden anladık 10. dakikada Asker Enver'in yaptığı inanılmaz hata sonucu maç 1-1 oldu. 20'inci dakikada Bozdoğan belediye hakemin hediye ettiği penaltı sonucu 2-1 öne geçti. Takım bu golden sonra iyice ne yaptığını bilmez oldu, rakip daha kontrollü ataklarla ne yaptığını bilerek oyunu kontrol ederek üzerimize geliyor. 30'uncu dakikada çalışılmış bir serbest vuruş sonucu kaleciyi geçen topu Muharrem kale içerisinden kafa ile çıkarınca derin bir oh çektik. 35'inci dakikada Mehmet kara omzundan sakatlanarak sahayı sedye i ...


Hepsini Oku, (0)
 

davutlar.net Copyright © 2007-2014 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.621 saniyede 21 sorguyla oluşturuldu