Davutlar'dan Haberler
Davutlar Belediyespor:3 - Bozdoğan Belediyespor:1
Salı, 28 Ekim 2008 09:14

 Geçen haftanın lideri Davutlar Belediyespor ile Davutlar sahasında karşılayan Bozdoğan Bediyespor maçtan 3-1 mağlup ayrıldı. Davutlar belediyespor saha ve seyirci avantıjını iyi kullanınca takımımız Bozdoğan Belediye sporu mağlup etti. Ancak Didim Belediyespqor' u 3-0 yenen Özel İdare Köy Hizmetleri averaj ile liderliği ele geçirdi.

Maçın özeti: Güneşli bir havada ve top oynamaya müsait bir zeminde oynanan maça takımımız Hüseyin, Muharrem, Molla. Murat, Zeki, Yunus (Abdülkadir), Murat ARI,Serkan (Erkan), Osman, Ferhat, Güray (Fatih) tertibi ile başladı. Sponsor Deniz Kızı Restorantın sahibi Erdinç ASKI'nın hazırlattığı formalarla maça çıkan takımımız maçın ilk on dakikasını şöyle böyle ortada geçiştirdikten sonra ilk tehlikeli atağını 10. dakikada defansın ortasından atılan uzun topu kovalayan Osman kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu direğe nişanladı. Bu atak sanki gelecek golün habercisi gibiydi. 11. dakikada Yunus'un orta sa ...

Hepsini Oku, (23)
Avcılar Av sezenonu açılışını yaptılar.
Pazartesi, 27 Ekim 2008 13:26

 Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen av sezonu açılışını 19 Ekim 2008 Pazar günü saat: 10,00'da 250 civarında avcının katılımıyla Nallıca mevkiinde yaptı.

Davutlar Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Başkam Erdal Karacakoyun ve yönetiminin düzenlemiş olduğu etkinlikler mutluluk ve neşe ortamında geçti.

Davutlar Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Başkam Erdal Karacakoyun ve yönetimi gelen üye ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlayarak, gelen üye ve misafirlerini ızgara çeşitleri, salata ve içecek ikram ettiler.

Av sezonu açılışında Davutlar Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü tarafından tek kurşun müsabakalarında ve trap atışlarında 1. Gelen Ahmet Adalı'ya Otomatik Av Silahı, 2. Gelen Tanık Cebeci'ye Takım Av Kıyafeti, 3. Gelen Levent Çalışkan'a 3 kutu fişek Belediye Başkanı Tuncay Uysal tarafından verildi. Geç saatlere kadar süren Nallıca'daki av sezonu açılışı k ...

Hepsini Oku, (0)
Didim Belediyespor: 0 - Davutlar Belediyespor: 1
Perşembe, 23 Ekim 2008 11:53

 Geçtiğimiz hafta güçlü rakibi Yıldız Feneri üç golle geçen takımımız zorlu Didim deplasmanından üç puanla döndü. Güzel güneşli bir havada oynanan maça takımımız; Hüseyin, Muharrem, Molla, Murat, Zeki, Yunus (Fatih), Murat ARI (Levent) Serkan (Erkan), Osman, Ferhat, Güray tertibiyle, geçtiğimiz haftaki kadro ile sahaya çıktı.

Maçın ilk on dakikası orta saha mücadelesi şeklinde geçti. Maçın ilk korneride bu dakikada bizim takım tarafından kullanıldı.Rakip takımın evinde oynamanın verdiği avantajı iyi değerlendirip,geçtiğimiz haftaki yenilgiyi telafi etmek istiyorlardı. Maçın yirminci dakikasından sonra oyunun kontrolünü elimize aldık, lakin gol yollarında etkisizdik.G eçtiğimiz hafta daha derli toplu bir maç çıkarıp rakibini bozguna uğratan takımımız rakibinin ouyununa ayak uydurdu. İlk yarı da gol sesi çıkmadı.

Maçın ikinci yarısının ilk dakikalrında etkili oynayan takımımız kar ...

Hepsini Oku, (1)
Davutlar Belediyespor:3 - Yıldız Fener spor:1
Perşembe, 16 Ekim 2008 14:51

 Aydın Amatör Süper Liginin ilk haftasında Kuşadası'nın güçlü takımı Yıldız Fenersporu net bir skorla geçtik.Yalçın Berber stadındaki maça ilgi oldukça büyüktü.Davutlar Belediyespor sahaya kurban keserek çıktı.Güzel ve güneşli bir hava zemin futbol oynamaya müsait,herşey çok güzel tabi ki skorda güzel olması için seyirciler takımlarını büyük bir çoşkuyla bağırlarına basmış,takımımız sahaya çıkarken oyuncularımızı konfeti yağmuruna tuttular.Herşey mükemmel görünüyordu.Çocuklarımızın yüzünde rakiplerinden korkmadıklarını gösteren bir ifade vardı.Rakip takım ise erken havalara girmiş en az  beş atarız edasıyla sahaya çıkmışlardı.
               
Takımımız maça; Hüseyin, Muharrem, Molla, Murat, Zeki, Yunus, Murat Arı(Levent), Serkan, Osman (Erkan), Ferhat, Güray (Fatih) t ...

Hepsini Oku, (22)
DATGES Şampiyonluğunu kutladı
Salı, 14 Ekim 2008 14:34

 Beldemize büyük gurur yaşatan Davutlar Kültür Turizm Tanıtma ve Gençlikspor Kulübü’nün halk oyunları ekibi (DATGES) Türkiye Şamponluğunu Değirmen Restaurant’ta kutladı.
   
Ekibimizin oyuncuları yorgunluklarını eğlenerek attılar. Bu yemeğe Belediye Başkanı Tuncay Uysal Meslic Üyeleri Mustafa Yakıt, Hasan Bavik, Tahir Derya’nın yanısıra Davutlar Yüksek Öğrenim Derneği Başkanı Ertan Budak, İslamşanlı Mahalle Muhtarı Eyüp Tülek’de  ve  gecede gençlerimizin coşkularına ortak oldular.
   
Bu coşkumuza ortak olan çok değerli bir misafirimizde vardı. Geceye katılarak bizleri onurlandıran, Türkiye Halk Oyunları Federasyon Başkanı Sertaç Demirtaş ve yönetim kurulu üyeleri üyeleri tüm ekip oyncuları, öğreticileri ve yöneticileri kutladılar.
   
Gecede bir konuşma yapan Federyasyon Başkanı Sertaç Demirtaş, dernekten desteğini esirge ...

Hepsini Oku, (0)
Davutlar Belediyesi Ekim Ayı meclis toplantısı yapıldı
Cumartesi, 11 Ekim 2008 17:34

 Davutlar Belediyesinin 2008 yılı Ekim ayı Meclis toplantısı Pazartesi günü Saat: 15.00’te Belediye Binası Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
8 Maddenin görüşüldüğü meclis toplantısına Davutlar Belediye Başkanı Tuncay Uysal, Mehmet Ali Ateş, Mustafa Yakıt, Tahir Derya, Hasan Çoban, Hasan Bavik, muhalefetten Mustafa Filiz, Nurcan Tütüncü, Kerim Hamarat katıldılar. Muhalefetten Ömer Kaplan Ekim ayı meclis toplantısına katılmadı.

Davutlar Belediye Başkanı Tuncay Uysal başkanlı ğındaki meclis toplantısı Uysal’ın Saat:15.00’te oturu mu açmasıyla başladı.
     
Gündemin ilk maddesi; 2009 yılı ihzara bütçesi müzakeresi idi. Bu maddeye göre, belediye başkanı Tuncay Uysal 2009 ihzara bütçesini okuduktan sonra 2009 yılı ihzara bütçesinin Bütçe Tetkik Komisyonu-na sunulması oy birliği ile kabul edildi.
      

Hepsini Oku, (1)
Süper Amatör lig maçları bu hafta oynanıyor.
Çarşamba, 08 Ekim 2008 17:34

 14 takımlı ligde Astaş'ın çekilmesi ile mücadele 13 takım arasında geçecek.Ligin ilk maçını sahamızda süper lige bu yıl çıkan ve şampiyonluk parolası ile yola çıkan Yıldız Fener ile yapacağız. Pazar günü beldemizde Yalçın BERBER stadında saat 15.00 de başlayacak maçın çekişmeli geçmesi bekleniyor.

Liglerin başlaması dolayısıyla Davutlar Belediye Spor Kulübü Başkanı İbrahim BAŞLIK liglerin başlaması dolayısıyla spor severlere ve tüm takımlara centilmence fair play çerçevesinde maçlar diledi.
           
Açıklamalarına devam etti.''2008-2009 sezonuna pazar günü Kuşadası Yıldız Fener Spor maçı ile başlıyoruz. Bu maçla ve takımla ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılmakta, takım üzerinden prim yapmak isteyen kişiler çirkin oyunlar oynamaya çalışmaktadırlar. Bu konuda tüm sporseverleri sağduyulu olmaya davet ediyorum. Bu bir ma&cced ...

Hepsini Oku, (22)
Ramazan Bayramınız mübarek olsun!
Pazartesi, 29 Eylül 2008 15:21

 Tüm Müslümanlara eşiyle, dostuyla, sevdikleriyle, yakınlarıyla, akrabalarıyla iç içe, gönül gönüle, acı tatlı her şeylerini paylaşacakları bir bayram temennî ederiz.

Mübârek Ramazan Bayramının; tüm İslâm âlemine, tüm insanlığa, ülkemizin her karış toprağına, taşına, milletimizin her ferdine, her kuşağına ve hâssaten saygıdeğer üyelerimize hayırlara vesîle olmasını niyaz ederiz.

Bayramınızı gönülden tebrik ederiz.
...

Hepsini Oku, (0)
 

davutlar.net Copyright © 2007-2014 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 2.10168 saniyede 21 sorguyla oluşturuldu