Davutlar'dan Haberler
Yeni yılınız kutlu olsun!
Çarşamba, 31 Aralık 2008 15:10

Yaşanan acı tatlı olayları, sevinç ve kederleri ile 2008 yılını geride bırakmaktayız.
Beldemizde kardeşlik, sevgi ve saygı duygularının en yoğun yaşanacağı bir yıl olması temennisiyle 2009 yılının beldemiz halkı için sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diler, yeni yılınızı kutlarız!
...

Hepsini Oku, (23)
Davutlar CHP Belediye Başkan adayını açıkladı.
Salı, 30 Aralık 2008 22:43

 27 Aralık 2008 Cumartesi günü Saat: 18.00’de Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Bal, Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, Çine Belediye Başkanı Osman Aydın, Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Kuyucak Belediye Başkanı Ulvi Akoğlu, Koçarlı Belediye Başkanı Cengiz Şen, Yeni Köy Belediye Başkanı Erdal Eraslan, Bozdağan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Kuşadası CHP Belediye Başkan Aday Adayları Esat Altungün, Özer Kayalı, İlhan Aygüneş, Güzelçamlı CHP Belediye Başkan Adayı Özkal Yüksel ile birlikte Davutlar’daki CHP Lokalinde Davutlar CHP Belediye Başkan Adayını açıklamak üzere geldiler. Havanın soğuk ve yağışlı olmasına rağmen halkın ilgisi gözlerden kaçmadı. Oldukça kabalık bir grup CHP lokali çevresinde toplandı.

İlk Konuşmayı yapan Davutlar CHP Belde Başka-nı Nejat Yaşatan; “ buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Davutlar halkına tek bir amacımız vardır. Davutlar halkına yakışır ...

Hepsini Oku, (2)
Adem Tuna CHP'ye katılıyor
Cuma, 26 Aralık 2008 21:40

 29 Mart 2009’da yapılacak olan yerel seçimlerde CHP'den adaylığını açıklıyan Adem Tuna, 27 Aralık 2008 Cumartesi günü saat 18:00'de Davutlar Cumhuriyet Halk Partisi lokalinde yapılacak tören ile resmen CHP'li olacak.

Birkaç gündür hakkında çıkan aday olmayacak dedikodularına cevap verir nitelikteki bu tören ile Davutlar'da Belediye başkan adaylığı resmileşmiş olacak.

1994-1999 ve 1999-2004 yılları arasında 10 yıl aralıksız  Davutlar belediye başkanlığı görevini yürütmüş olan Sayın Adem Tuna'ya Davutlar.net olarak başarılar diliyoruz.

Adem Tuna Kimdir?

05.11.1951'de Davutlar’da doğdu. Hamdi Ağa ile Biliş Mustafa’nın torunu, Şükrü ve Nimet Hanım’ın altı çocuğundan biri. Ege Üniversitesi İktisadi Ticari Bilimler Fakültesi ...

Hepsini Oku, (29)
AKP Belde başkanı İbrahim Öztürk görevinden ve partisinden istifa etti
Perşembe, 25 Aralık 2008 21:41

 Yerel seçimlere 94 gün kaldı. DP’li Tuncay Uysal ve CHP'li Adem Tuna dışındakiler partilerin Belediye Başkan Aday Adayları tam netlik kazanmamış durumda. AKP’den Belediye Başkan Aday Adayı olacağını öğrendiğimiz İbrahim Öztürk, AKP parti genel merkezinin yayınlamış olduğu genelge gereği “Parti kongresini yapan teşkilatlarda görev alan partililerin 29 Mart 2009 mahalli idareler genel seçiminde hiç bir şekilde görev alamayacağı” belirtilmiş. Bu genelge göre Belediye Başkan Aday Adayı olamayan İbrahim Öztürk partisi AKP’den istifa etmiştir.

Kuşadası AKP ilçe başkanlığına istifa dilekçesini sunan İbrahim Öztürk, vermiş olduğu yazılı metinde önemli açıklamalarda bulunmuştur.
İbrahim Öztürk’ün Kuşadası AKP İlçe Başkanlığı’na sunduğu dilekçe aynen şöyledir.

       &nb ...

Hepsini Oku, (2)
Davutlar'da asayiş berkemal
Çarşamba, 24 Aralık 2008 21:41

 Geçtiğimiz Çarşamba günü sabaha karşı Saat: 03,00 civarlarında Davutlar’da bulunan Doğa Restaurant’ın önünde park halindeki araçtan mazot çalan 3 kişi Davutlar Jandarma Komutanlığı tara-fından yakalandı. Beldemizde her türlü olumsuzluklara göz açtırma yan Davutlar Jandarma Komutanı Üsteğmen Emre Önem ve ekibi bir başarıya daha imza attılar.

Geçtiğimiz Çarşamba günü sabahın erken saatlerinde isimlerinin Z.Y. (25), T.A. (26), M.K. (23) 3 sabıkalı beldemizde bulanan Doğa Restaurant’ın önünde park halinde bırakılan araçtan mazot çalar-lerken devriye gezen jandarma tarafından yakalandılar. Yakalandıktan sonra Kuşadası’ndaki mahkemeye çıkartılan sabıkalı hırsızlar mahkeme tarafından suçlu bulunarak cealarını çekmek üzere Söke Ceza Evine gönderildiler.

32 hırsızlık suçundan sabıkası bulunan sabıkalılar, bir kez daha ...

Hepsini Oku, (0)
Bu hafta Davutlarspor haftası oldu!
Salı, 23 Aralık 2008 22:11

 Süper Lig; SÖKESPOR: 0 - DAVUTLAR BELEDİYESPOR: 2
A Gençler; DAVUTLAR BELEDİYE SPOR: 5 - SÖKESPOR: 4
U-15 yıldızlarda; FAY DENİZSPOR: 1 - DAVUTLAR BELEDİYESPOR: 3

 
Süper ligde ilk yarının son haftalarına girilirken takımımız zorlu deplasmandan 3 puan almasını bildi. Zaman zaman şiddetli yağış altında ve yağmurun ağırlaştırdığı bir zeminde oynanan yerel derbi niteliğindeki maça takımımız Hüseyin, Molla, Muharrem, Murar ÇARK, Zeki, Yunus, Serkan(Murat ARI), Erkan(A.Kadir),Osman, Ferhat, Güray(Fatih) tertibi ile başladı. Maçın hemen başında rakip takımın atağında kalecimiz Hüseyin aşrtma topu müthiş bir refleksle çıkarınca tribünlerin alkışını aldı. Yine aynı dakika içerisinde bizim atağımızda ağlar vahlar arasında dışarı çıktı.

Her iki takımda kontrollu oynayarak gol yollarında kısır bir çekişme içine gird ...

Hepsini Oku, (1)
Seçmenlerinize Davutlar.net'ten seslenin
Pazar, 21 Aralık 2008 18:17

 Yerel seçimler yaklaşırken, Davutlar.net ailesi olarak tüm siyasi partileri bekliyoruz. Davutlarlı seçmenlere internet üzerinden yapacaklarınızı, duyularınızı ve hakkınızda her türlü yazıyı sadece sizin yazabileceğiniz bir alanı Davutlar'ın tek internet sitesi davutlar.net üzerinden  alabilirsiniz. Türkiye'de bir ilke imza atan sitemiz beldemizde belediye başkanlığı seçimlerine girecek tüm siyasi partileri bekliyor. Sürekli yenileyebileceğiniz sayfalarınız ile evinde internet bulunan tüm seçmenlere anında ulaşabilme imkanı sunuyor.

yunus@davutlar.net  adresi üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
...

Hepsini Oku, (0)
3 puanı SÖKE SÖKE alacağız!
Cuma, 19 Aralık 2008 20:22

 Haftayı bay olarak geçiren takımımız bu hafta sonu zorlu Söke deplasmanından 3 puanla ayrılmak istiyor. Maçla ilgili düşüncelerini aldığımız takımın antrenörü Selim Alper; ''Bir haftalık aranın ardından lig mücadelesine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Lige verilen arada çalışmalarımızı sürdürdük. Bu verilen ara iyi moral oldu bizim için. Sökespor  karşısında çıkışı sürdürmek, zirve mücadelesinde yolumuza devam etmek istiyoruz.
              
Sökesporda çıkışını sürdürebilmesi için bu maçı mutlak kazanmak istiyor, Pazar günkü maçın kolay geçmeyeceğini biliyoruz. Çok zorlu bir doksan dakika bizi bekliyor. Rakip üst sıralardan kopmamak için can havliyle saldıracak, bunun bilincinde olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Kritik bir maça çıkıyoruz. Kazanırsak hem moralimizi y&uu ...

Hepsini Oku, (2)
 

davutlar.net Copyright © 2007-2014 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.46688 saniyede 21 sorguyla oluşturuldu