SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  KayıtKayıt  

ProfilProfil  Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın  GirişGiriş
Google

GALATASARAY KUTLAMALARI DAVUTLAR
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
davutlarlı

Tarih: Pzr May 11, 2008 2:57 pm
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

Galatasaray'ı tebrik ederim ama abartı olayı yokmu olmuyor ama :)
Hüseyincim bütün Davutlar dediğin taş çatlasın 50 araçtı :twisted: Hatta maç izlemeye gittiğim yerde hatır için maçı izlemeye gelen bir BJK liye aracınla bizim konvaya katıl diyen GS duyunca oldukça üzüldüm. Arabam olsa katılırdım valla... Geçen seneki çoşku nedense bu sene yoktu gibi gelde bana, sanki GS Davutlar'da giderek eriyor...

İnşallah Avrupa kupalarında her iki takımda büyük başarılar elde eder ve ülkemizin adını bu seen olduğu gibi yine tüm dünyaya duyururlar...
Başa dön Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
davutlarlı

Tarih: Pzr May 11, 2008 6:29 pm
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

Hüseyincim ben futbol için kimsenin elini de öpmem elimi de öptürmem :wink: Ama birde tarafsız olanlara sor bakalım ne kadar kalabalıktınız... Davutlar'da en fazla taraftarı olan hangi takım istersen digiturk'ten maç izletenlere sor :twisted:
davutlarlı

Tarih: Pts May 12, 2008 12:58 am
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısın bazıları vardır işi vatan hainliğine kadar götürür o taraftardan mı bahsediyorsun. Türkiye ye karşı İngiltereyi tutan sarı kırmızılardan mı?

Spor da en güzeli centilmen olmaktır. Ve burada oynan bir oyun olduğunun idrakine varıp ona göre davranmaktır. Tabii ki Türkiye içinde rekabet olacak ama bizler dışarıya çıktığımız zaman sarı kırmızı, sarı lacivert veya siyah beyaz olarak değil Türk olarak biliniyoruz ve ona göre hareket etmmemiz gerekir diye düşünüyorum... Her konuda fanatiklik insanın doğruları görmesine engel olduğu gibi yanlışlar yapsına sebep olur...
davutlarlı

Tarih: Pts May 12, 2008 5:12 pm
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

nemesis GS lerin çoğuda kabul ediyor zaten Fenerbahçe nin Davutlar da çoğunluk olduğunu benim anlatma istediğim buydu. Abartmadan doğruları yazalım demek istedim ;)

Aklı başında fanatiklikten uzak tüm futbol seveşer böyle düşünüyor bence ;)
Önceki mesajları göster:   

Geçiş Yap:   
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız