SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  KayıtKayıt  

ProfilProfil  Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın  GirişGiriş
Google

ay eski okulum!
Önceki başlık Sonraki başlık
Yazar Mesaj
peri

Tarih: Çrş Mar 21, 2007 5:47 pm
Mesaj konusu: ay eski okulum!
Alıntıyla Cevap Gönder

aaaaaaaaaaaaaa ben burayı da biliyorum!ne kadar da bilgiliyim bak sen bak sen!bu okulla ilgili bilgim sadece bir dönemlik.bizim orta okul(davutlar ortaokulu) yıkılıp yerine bugünkü lise yapılmaya başlayınca bize bu okulun yolu gözüktü yani bu okulun ilk mezunları biziz..ne gurur!ha bize step tahtası yaptırdılardı da 19 mayısta step tahtasının üstünde aylarca uğraşmıştık çok hoş(güzel) bi beden öğretmenimiz vardı bizim arkadaşlar ilk gördüklerinde laf atmışlardı falan(ne ayıppp).zaman az olunca anı da olmuyor benimde aklıma başka pek birşey gelmiyor...
Başa dön Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
crazydragon

Tarih: Çrş Mar 21, 2007 10:00 pm
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

hehe ne gzl ben orda okumadım bütün ilk okul orta okul yılarımı Kazım Dirikte geçirdim ama arada bir orayada giderdik maç yapmaya hep te yeniyoduk :P
Başa dön Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
KaNKaa

Tarih: Pts Nis 16, 2007 11:41 pm
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

ne güzel davutlar ortaokulu vardı bir zamanlar benim orta okulum ne kötü demi artık öyle bir okul yok yeni versiyonu vali kadir uysal ama oo davutlar orta okulunun yerini hicbiri tutmaz yanlız orda elvan adında bir beden öğretmeni vardı o varya o tam sopalık ama GÜREL hocamızıda unutmayalım allah rahmet eylesin :cry: :cry:

Tarih: Cum Eyl 28, 2007 11:52 pm
Mesaj konusu:
Alıntıyla Cevap Gönder

benim eski okulum yaaa ne anılarım war orda benim hala arkadaşları gördükçe yad ederiz.5 sene falan okudum orda ben.

Geçiş Yap:   
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız